top of page
DSC06833-2.jpg

Kdo jsme?

Jsme dvě milující mámy, které se rozhodly otevřít na Andělu kreativní prostor pro setkávání dalších maminek s dětmi s vizí společného tvoření. Kreativně, hravě a hlavně přátelsky a příjemně.

Pletení věnců, výroba svíček a esencí, malování pro radost či šití a řezbářské kurzy. Náš prostor nabízí širokou škálu tvůrčích workshopů

Máme prostor pro nejmenší, kterým můžeme nabídnou dětský koutek, originální hračky a nádhernou malou kuchyňku spolu s malými tvořivými dílničkami. 

Pro dospěláky nabízíme řadu workshopů, možnost uspořádat si u nás vlastní akci ať už je to firemní teambuilding, promítání nebo třeba váš vlastní workshop. 

Kromě toho máme také malou kavárničku, občerstvení a obchůdek s autorskými kousky. Navštivte nás třeba při ranní kávě!

Dílna, místo pro workshopy, kreativní prostor, obchod s autorskou tvorbou
a kavárna

Otevření našeho kreativního ateliéru pro nás bylo přirozeným krokem z jednoduchého důvodu - chceme spojovat lidi a poskytovat jim smysluplné zážitky.

Když jsme se podívaly na své děti, uvědomily jsme si, jak důležité je pro ně mít prostor k projevu své kreativity a fantazie. A tak jsme se rozhodly vytvořit místo, kde se mohou děti i dospělí společně setkávat, tvořit a objevovat nové věci.

Náš ateliér není jen o kurzech a workshopech - je to komunitní prostor, kde se mohou rodiny s dětmi cítit jako doma. Chceme vytvořit prostředí plné radosti, přátelství a inspirace.

Náš příběh

Kdo za tím stojí?

Johanka

Jsem matka dvou dětí a velká životní požitkářka. Ráda se pouštím do nových věcí a pokud mě někdy potkáte sedět na místě, bude to pravděpodobně u nějaké tvůrčí aktivity. Kromě našeho ateliéru tvořím také autorské ilustrace, které můžete najít u nás v obchůdku třeba jako potisky na trička, hrnečky a podobně.

Péťa

V ateliéru mám tu čest plnit roli manažera. Není to pro mě jen práce, ale celkově velká příležitost ke spoustě výzvám a objevům. Mám ráda výzvy, které život přináší a ráda se jimi prokousávám. Náš Ateliér Anděl je pro mě další z nich a jsem moc zvědavá, co nám přinese!

Líbí se vám, co děláme a chcete s námi spolupracovat?

Rádi byste si u nás uspořádali workshop, přišli na akci nebo třeba jen do dětského koutku? Zastavte se u nás! A pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, napište nebo zavolejte nám. Rádi vás uslyšíme!

bottom of page